wtorek, 22 sierpnia 2017

Magdalena Kozioł "52 kolory życia" tom IV Autor: Magdalena Kozioł
Tytuł: "52 kolory życia" tom IV
Wydawnictwo: Pociąg do natury
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 116

Kolejny IV tom powieści "52 kolory życia" kończy się na 26 rozdziale powieści, a więc w równej połowie. Kolejne tygodnie życia Sally i Jacka (19-26) zdominowane są kolejnymi barwami: koralową jak dobra energia i poczucie spełnienia(19), siwą jak zachmurzenie podczas burzy (20), miętową jak orzeźwienie (21), złotą jak blask uczucia 22), malinową jak jak ich aromat (23), błękitnoszarą jak mieszanka uczuć (24), bezbarwną jak łzy (25) oraz czarną jak żal i beznadzieja.
W tym tomie, Jacek przyjeżdża w rodzinne strony Sally na rehabilitację, dzięki czemu ich spotkaniom nie ma końca. Obydwoje starają rozliczyć się z przeszłością. Sally rozstaje się z narzeczonym, a najbliższym stara się wytłumaczyć skąd taka decyzja. A Jacek...obiecuje, że po powrocie do domu powie o nich żonie.
"Kolejne kolory miały pokazać, czy Jackowi uda się dotrzymać obietnicy. Nie spodziewał się, niestety, jak niezmiernie skomplikowane i zaskakujące wydarzenia czekają na niego wkrótce i przed jakim faktem postawi go Aneta."

Co się wydarzy? Jak myślicie? Ja mogę tylko przypuszczać...

Tom ten jak i poprzednie przepełniają skrajne emocje i odczucia bohaterów. Miłość choć piękna i szalona, przeplata się ze strachem o przyszłość i o to co będzie. Sally i Jacek wciąż targani są na wszystkie strony, i gdy już wydawać by się mogło, że dokonali trudnego wyboru, to przeznaczenie daje im o sobie znać w postaci... koloru czarnego. 

Czy uda im się przetrwać tę burzę? Tego dowiem się w kolejnym tomie powieści, a i Wy możecie się tego dowiedzieć, sięgając po tą pozycję.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz