środa, 20 września 2017

 "CzaroMarownik" Magiczny Kalendarz 2018  Wydawnictwo KobieceA niech mnie...jeżeli nie przyznam się do tego, że "CzaroMarownik" mnie zaczarował. Ten niezwykły kalendarz tworzony przez kobiety z myślą o kobietach zawiera nie szczyptę, ale całą garść niezwykłych zalet, dzięki którym pokochałam go od pierwszego spojrzenia. Kalendarz zaskakuje zarówno formą, oprawą i treścią, która nie jednej z nas przypadnie do gustu. Piękna granatowa oprawa z srebrzystą poświatą wprowadzą nas w świat tajemniczości i wzbudza ciekawość. Ma się wrażenie, że po otwarciu go zdarzy się coś niezwykłego...I tak jest. Kolejne kartki kalendarza zawierają mnóstwo wskazówek, rad i ciekawostek z zakresu mody, zdrowia oraz stylu życia. Dzięki nim mamy między innymi okazję dowiedzieć się o 10 niezbędnych rzeczach, które powinny znaleźć się w kobiecej szafie, czy też o tym, że magię znaleźć można nawet w sprzątaniu, czy urządzaniu wnętrz. 

Poza tym, każdy dzień opatrzony jest niezwykłym mottem, które może wyznaczyć sens kolejnemu dniu naszego życia. Z kartki na kartkę robi się coraz ciekawszy, a ich odkrywanie jest jak rozpakowywanie prezentu. Efekt zaskoczenia jest...wow.  Warto również wspomnieć, że miejsca na nasze zapiski, na te nasz tajemnice duże i małe w nim nie zabraknie.


Dodatkowe wskazówki zawiera horoskop na 2018 rok. Jego podział uwzględniający znaki zodiaku, podpowie nam co wydarzy się w naszym życiu osobistym i zawodowym w poszczególnych kwartałach roku. Tak by czegoś nie przegapić i jeśli się da to czemuś...zapobiec.


Jeśli też chcecie poczuć magię i poddać się urokowi tego kalendarza zachęcam do zakupu. W końcu "CzaroMarownik" to...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz