wtorek, 4 kwietnia 2017Magdalena Kozioł "52 kolory życia" tom 1.


Autor: Magdalena Kozioł
Tytuł: "52 kolory życia" tom1.
Wydawnictwo: Pociąg do natury
Rok wydania: 2016
Liczba stron: 97


W pierwszym tomie poznajemy główną bohaterkę Sally, kobietę wiodącą szczęśliwe i poukładane życie prywatne jak i zawodowe. Pierwsza rysa w jej tak "idealnym" życiu zaczyna pojawiać się dopiero, podczas służbowego wyjazdu nad morze. Sally, przypadkowo uwikłana w policyjną akcję schwytania grupy narkotykowej, poznaje policjanta Jacka i nieświadomie,bez ostrzeżenia pozwala się trafić strzale amora. Zaczyna rodzić się między nimi uczucie, które nie powinno mieć racji bytu.

Tylko czy można walczyć z uczuciem?

"Żyjąc pełnią, musimy być gotowi akceptować wszystko, nawet to najbardziej niespodziewane.I taka właśnie zaskakująca sytuacja, która spotkała Sally, miała sprawić, że nic potem w jej życiu nie miało być takie, jak przed tym zdarzeniem. (...) Nieznane uczucia, obudzone w jej duszy przez kolor oczu Jacka, miały zaskoczyć ją bardziej, niż mogłaby się tego spodziewać".

Tom ten czytało mi się szybko i przyjemnie. Podzielony na tygodnie od 1-5, sprawił że zastanowiłam się "jak" kolory determinują nasze życie. Doszłam do wniosku, że z tygodnia na tydzień i w zależności od naszego nastroju za każdym razem są one inne. Rodząca się miłość w przypadku Sally zaczyna się na kolorze białym, poprzez pomarańczowy, niebieski ,zielony a na różowym skończywszy. Tak jest w pierwszym tomie. Jakich barw nabierze w  kolejnych musicie  przekonać się sami.

Książkę miałam możliwość przeczytać dzięki book tour zorganizowanym przez www.poligon-domowy.blogspot.com, a teraz do niego powrócić dzięki Autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz