piątek, 3 lutego 2017
Agata Czykierda-Grabowska "Jak powietrze"


To książka o zderzeniu się dwóch światów, a dokładniej dwóch osób pochodzących z różnych środowisk.  Wydawałoby się, że Oliwia ma wszystko studia które lubi, przystojnego chłopaka, piękny dom  i długie wieczory spędzone wśród tzw. przyjaciół.  Jednak brakuje jej spokoju a przeszłość powraca do niej jak bumerang.  Gdy na swojej drodze spotyka Dominika, a raczej gdy los rzuca jej go pod " koła " wszystko zaczyna się  zmieniać. Młody chłopak, mieszający w szemranej dzielnicy i samotnie  opiekujący się  młodszym rodzeństwem przynosi jej ukojenie a sam zaczyna odczuwać, że życie ma dla niego jeszcze asa w rękawie. Jednak czy ta miłość ma szansę przetrwać? Czy jednemu i drugiemu uda się  odciąć od przeszłości?

Jak powietrze " to przepiękna  powieść  o rodzącym się uczuciu między dwiema osobami, i budowaniu relacji między nimi.  Czyta się ją z zapartym tchem.  Pochłania w całości. Gdyby nie zakończenie. ..5 lat później. ..można by było odczuć pewien niedosyt,  a tak historia  ma swoje idealne zakończenie. Polecam wszystkim.


"Jak powietrze" to powieść, którą miałam okazję przeczytać uczestnicząc w book tour zorganizowanym przez Poligon Domowy za co dziękuję. 


Jak powietrze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz